Co nowego u Scooby’ego, czyli czemu Majcia bloga zaniedbała

IMAG1414m

Witajcie :)

Kajam się, ponieważ od ostatniego mojego wpisu tutaj minęło strasznie dużo czasu… Mam jednak nadzieję, że śledzicie mojego Facebooka (Oczka klik), bo tam jest mnie nieco więcej. Niestety szał związany ze studiami dopiero zaczyna ucichać, i to też powoli, a wcześniej nie pozwolił mi na zamieszczanie nowości. Jednak mogę z dumą powiedzieć – obroniłam, 5 otrzymałam, na studia się dostałam. Teraz faktycznie będę miała dla Was więcej czasu :)

Skoro już przeprosiłam, przejdźmy do tematu bardziej związanego z tematyką strony :D Mam nadzieję, że pamiętacie mój szalikokaptur. Jeśli nie, zapraszam tu ;)

Okazuje się, że nie tylko mnie przypadł on do gustu – i w związku z tym rozpoczynam właśnie produkcję kolejnego ;) Będzie on z całą pewnością unikatowy, ponieważ wzór jest moją własną sklejką kilku wzorów z sieci, a wybrana do tego egzemplarza włóczka została wycofana przez producenta, i  dość ciężko ją dostać ;) Jest to, podobnie jak w poprzednim kapturze, Rozetti Sarayli, ale tym razem numer 04. Kiedy tylko znajdzie się na drutach, z całą pewnością będę sie tym chwalić :)

Drugą włóczką, która wpadła w moje łapki, jest (a jakże!) cieniowana mieszanka akrylu (65%) i wełny merino (35%) – Greta Multi Natura w kolorze 332. Mam już na nią wstępny pomysł, i gdy tylko skończę poprzednie projekty oraz dobiorę odpowieni kolor tła, ruszam do działania :)

Buziaki,

Majcia

Jeden komentarz do “Co nowego u Scooby’ego, czyli czemu Majcia bloga zaniedbała

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>